Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2267 hodnocení
5
2134x
4
85x
3
24x
2
7x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Objednával jsem loketní opěrku na Seat Leon 1M. Zboží dorazilo v pořádku, i hezky zabalené pro přepravu.
Co ovšem považuji za nedostatek, je nepřibalení návodu k montáži. Pokud bych si návod nevyhledal na internetu, musel bych chvíli s tím laborovat. Český návod by měl být u výrobku v ČR samozřejmostí.
Jiný nejmenovaný obchod návod dodává přímo s balením.
Další mínus celé objednávky, NE ZE STRANY OBCHODU, ale dopravce (Česká pošta), byl způsob dodání, kdy se pani pošťačka ani neobtěžovala zazvonit, ačkoliv jsem měl ZAPLACENÝ balík ruky. Pouze krátce zatroubila v autě a ihned nesla lístek o nedostižení do schránky. Nebýt zrovna venku za rohem, balík těžko bych stihl.
- Zboží mi nedorazilo, nikdo mne nekontaktoval, tak nevim, zda ho mám objednat jinde
Výborná komunikace a domluva. Poradi a doporučí vhodné zboží a dodají ho ve stanoveny termín. S přítelem jsme byly s nákupem,vyrizenim i dodáním nadmíru spokojeni. Mužů jen doporučit ;-)
+ rychlost / kvalita / cena
+ Rychlost
+ Dobrá cena,rychlé dodání.
Mohu doporučit.
+ Blízko mého bydliště
- -
Nakupujte.
+ Nízkou cenu
- Když chcete zboží upravit v mém případě jsem žádal o nastříhání a následné vyvedení vodičů u led pásků, mi prodejce nevyhověl. Poslal mi jeden celý kus a ani ten neměl vyvedené vodiče na připojení.
Jeden z obchodů, který disponuje širokou škálou kvalitního zboží za nízkou cenu.
- Zboží pptom co jsem ho orohlížel se rozpadalo!
Nekupovat není kvalita,zbytečné otravování s reklamací!
+ možnost porovnání s ostatními obchody
doporučuji ostatním
+ Že zboží neodešle
- Žádná komunikace
Zbytečná stráta času něco vybírat nebo objednávat
+ Dodávku zboží v daném čase
- Zatím žádná
Solidní sortiment zboží
+ přehledny ešop a dobra komunikace
- nevim o nich
doporučuji
pozor jejich mail je spam
Objednal jsem svetla+xenony. Co se xenonu tyce, nemam vyhrad, ale svetla jsem objednal dle e-shopu od nemeckeho vyrobce Jom a pan mi poslal nejvetsi smejd znacky Depo. Na svetla jsem spechal a auto jsem potreboval, takze vraceni zbozi nepripadalo v uvahu. Tohle by se nemelo stavat, urcite nemohu obchod doporucit.
- mit vse
Doporučuji
+ Dobre ceny, prehlednost a velky vyber pro vozy
- Mala propagace
Pokud neco shanite a narazite na tom v tomto obchode, urcite si zbozi kupte.
+ rychlost
100% spokojenost
+ Žádné
- Přišlo jiné zboží a o 1 ks méně
NENAKUPOVAT
.png)