Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2267 hodnocení
5
2134x
4
85x
3
24x
2
7x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ cena,rychlost,dobra komunikace,a velke mnozstvi dilu na me BMW oproti ostatnim
- zatim jsem zadne nezjistil
vse ok
+ Rychlost
- Zadne
Doporucuji
Rozmanitost nabízeného zboží, přehlednost, rozumná cena.
+ Obrovská rychlost zaslání zboží.
+ dobrá komunikativnost
Ochota
+ Dobré ceny a široký sortiment.
+ Možnost platit převodem
Byl to můj první nákup a vše proběhlo v pořádku a hlavně rychle
+ Cena, přehled, široký sortiment, komunikace, doba dodání, popisky a informace u zboží.
Rozhodně doporučuji, nestalo se mi, že by mi z tohoto obchodu dorazilo něco poničeného nebo zda by doručení trvalo déle jak dva dny. Fakt jsou dobří!!! DOPORUČUJI ;-)
+ Poměrně krátká doba dodání zboží
Mám dobrou zkušenost z předchozího nákupu Zboží ( tuningové doplňky ), které jsem požadoval byly k dispozici Přijatelná byla i cena
- Snad jen rozšířit nabídku
+ Rychlost a solidní jednání
- Nemá
Je to velice solidní obchod, vstřícné jednání, před odesláním zboží mi ještě zavolali a domluvily detaily. Vše bylo v naprostém pořádku. Vřele doporučuji podvozek super
Dobrý den,když jsem si zboží našel na internetu,objednal jsem si ho,zboží došlo v pořádku,takže nemám žadné vítky.
Jsem spokojen Děkuji
+ Vec ,ktoru som si objednal mala nizsiu cenu oproti ostatnym.
+ Prislo to naozaj velmi rychlo,pretoze to mali na sklade.Inac by som asi cakal.
- Momentalne ma nic nanapada.
Nakupil som preto,lebo cena bola nizsia oproti ostatnym. S obchodom a s komunikaciou som max spokojny. Co som potreboval to som sa dozvedel. Vzpery,ktore som si objednal prisli za 2dni a funguju dobre aj napriek tomu,ze sa mi podarilo pri dotahovani 1klb utrhnut.Este ze ich tam je 8. Doporucujem. Kazdy si tam najde co potrebuje,len ceny mozu byt rozne za niektore veci. To je uz ale na ludoch.
+ všechno
- všechny
gůt
+ Rychlost dodání!
Doporučuji
Slušná cena,vstřícný přístup doporučuji
+ rychlost vyřízení objednávky
+ Dobré ceny, rychlé dodání zboží.
- nemužu posoudit v tuto chvilku..
super , bez sebemenších problémů.
+ rychlé jednání,dobrá cena.
+ Dobrá cena a široká nabídka zboží.
- Zatím jsem neshledal žádné slabiny.
Dobrá cena a široká nabídka zboží. Bezproblémové nakupování. Všechno naprosto v pořádku. Doporučuji!
.png)