Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2267 hodnocení
5
2134x
4
85x
3
24x
2
7x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Jsem s obchodem spokojen,objednal jsem si zboží a ve velmi krátké době mi bylo doručeno.Až na tu českou poštu.
Doporučuji všem.
Vynikající komunikace, prodejce mi poslal podložky pod kola na mou žádost o větší šířce než byla v nabídce a navíc i matky a to za stejnou cenu jako podložky užší a bez matek !!! Ani se mi tomu nechtělo věřit.
+ neuvěřitelná rychlost vyřízení
+ levnější než jinde
po objednání ve velice krátké době zboží dorazilo v perfektním stavu i s návodem k montáži se všemi součástkami.
+ Dostal jsem přesně to, co jsem si objednal
+ Dodání téměř ihned
- NIC
rychlé dodání
- Z dosavadní historie mám jednu drobnou výtku k podobě www stránek - na černém pozadí se špatně zobrazují informace (např. historie objednávek je téměř nečitelná a objednávky jsou v historii "neaktivní" - nejde se proklikem na objednávku dostat k obsahu objednávky.)
Obchod doporučuji. Již několikrát jsem nakupoval a vždy bez problémů. Komunikace ze strany obchodu sice není nijak obsáhlá - přišlo potvrzení objednávky, pak dotaz, zda může být objednávka plněna později (nebylo skladem), ale mail o odeslané zásilce už nedorazil. Nicméně vše proběhlo bez problémů, takže zbytečně rozsáhlá komunikace také být nemusí. Reklamaci jsem zatím řešit nemusel.
+ Ve Čtvrtek objednáno,v Pátek oznámeno a v Sobotu vyzvednuto
Pohoda
1+
+ rychlé dodání
Rychlé vyřízení
+ rychlost, spolehlivost
Našel jsem co jsem potřeboval.
+ rychlost
- nenalezeny
spokojenost
+ Široký sortiment
- Nevím o nich
Doporučuji
+ Skvělá komunikace v případě nějaké změny, rychlejší dodání než bylo uvedeno
- zatím žádné
Několikátý nákup a jako vždy vše v naprostém pořádku a za rozumné ceny. Za zmínku stojí perfektní komunikace. Vřele doporučuji
+ Nemohu moc posoudit nejsem znalec na náhradní díly.
- O žádných nevím.
Rychlé dodání objednaného zboží .
+ Dobrá cena.
+ Nad určitou hodnotu doprava zdarma.
+ Již na první pohled zodpovědné jednání
+ (u jiného obchodníka jsem marně čekal na odpověď několik dní, tady přišla téměř obratem)
- Žádné jsem nenašel.
Velmi dobrá komunikace (pan Aleš Kaluscha pohotově odpovídal na mé dotazy), solidní jednání, po přijetí platby předem okamžité odeslání zboží. V případě potřeby bych zde nakupoval s radostí znova. Přestože jsem v tomto obchodě nakupoval poprvé, jsem přesvědčen, že i v dalších případech bych měl stejně kladné poznatky jako nyní - proto s klidem tohoto obchodníka doporučuji i dalším zákazníkům.
ok
Koupil jsem zboží, dorazilo poškozené. Nepovažuji to ta chybu prodávajícího, ale přepravní firmy. Prodávající ihned zboží vyměnil bez problémů.
.png)