VELKÁ AKCE! Zlevnili jsme naprostou většinu produktů, snížili jsme cenu dopravy u PPL a ke všem objednávkám nad 299 Kč ještě dáváme tuto multifunkční utěrku do auta zdarma.

Platba

 

MOŽNOSTI PLATEBNÍCH METOD PRO OBJEDNÁVKY DO ČESKÉ REPUBLIKY

 

Na dobírku

Pokud si zvolíte způsob platby na dobírku, objednávku zaplatíte až při jejím převzetí pracovníkovi přepravní společnosti. Zaplatit pak můžete jak hotově, tak kartou. Dobírka je zpoplatněná částkou 40 Kč.

 

Klasický bankovní převod

Jedná se o platbu předem, kdy vám po vytvoření objednávky pošleme do e-mailu pokyny k platbě (číslo účtu, částku, variabilní symbol, souhrn objednávky a další). Platbu následně uskutečníte ve svém internetovém bankovnictví. Jakmile nám vaše platba dorazí na účet, budeme balíček odesílat, o čemž vás opět budeme informovat na e-mail. Bankovní převod mezi jednotlivými bankami může trvat až 48 hodin. Způsob této platby je zdarma.

 

Platba kartou (VISA, Mastercard)

Jedná se o rychlou on-line platbu, kdy po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní, kde tuto platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku vám tak ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme! 

 

Platba rychlým bankovním převodem GoPay

Jedná se o rychlou on-line platbu, kdy po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní Vámi vybrané banky, kde tuto platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku Vám ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme! 

 

Platba Google Pay a Apple Pay

Jedná se o velmi rychlou on-line platbu skrze elektronickou peněženku společnosti Google a Apple. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku Vám ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme!